Výroba

Rámové konštrukcie

Našim hlavným programom je výroba zváraných konštrukcií podľa požiadaviek zákazníka a podľa dodanej výkresovej dokumentácie do hmotnosti 8t. V súčasnosti vyrábame rámové konštrukcie až do rozmerov 2 x 3 x 12m. Našimi výrobkami sú zvárané zostavy pre manipulačné a stavebné stroje, mobilné pracovné stroje, rámové konštrukcie pre technologické linky, rámové konštrukcie pre pomocné dopravné a manipulačné zariadenia. (rámy pre prepravné vozíky, palety a pod. )

Zákazková výroba

Touto časťou výrobného programu sa snažíme poskytnúť komplexnú službu našim zákazníkom hlavne z domáceho trhu. Realizujeme opravy prídavných zariadení pre stavebné stroje (lopaty, rýchloupínače….), výrobu nových prídavných zariadení pre poľnotechniku ako aj ďalšie súčasti rozličných strojných zariadení.

Opracované diely

Popri veľkých rámových konštrukciách ponúkame našim zákazníkom aj výrobu opracovaných dielov. Jedná sa hlavne o výrobu menších sústružených, frézovaných, vŕtaných strojných súčiastok. Tieto diely sú používané hlavne vo výrobe priemyselných automatizovaných liniek.

Oceľové konštrukcie pre stavby

Našimi produktmi sú kompletné oceľové konštrukcie pre stavbu montovaných hál priemyselných objektov, pomocné konštrukcie pre stavebníctvo a halové objekty, ako schodištia, plošiny, rebríky a pod.

Sortiment spracovávaného materiálu

Vo výrobnom procese spracovávame nasledovné materiály:

  1. Materiály pre rámové konštrukcie: S235, S355, S 460, Hardox 400.
  2. Materiály pre opracované diely (sústružené a frézované diely): S 235, S355, C45, 11SMn30, 16MnCr5, E335GC

Ukážka z portfólia výrobkov

Rám 2
Oceľové konštrukcie pre stavby
Rám
Rám 3
Opracované diely 5
Opracované diely 4
Rám 4
Opracované diely 3
Opracované diely 1
Strešná konštrukcia